Sport

Zaprojektowane w myśl ergonomicznych zasad rakiety tenisowe marki i do badmintona Yonex

Zaprojektowane w myśl ergonomicznych zasad rakiety do tenisa firmy Yonex dobierane są tak samo przez amatorów, jak i przez osoby które grają zawodowo. Firma zajmuje się projektowaniem i dystrybuuje 3 wiodące serie rakiet: EZONE NEW DEEP BLUE, VCORE NEW TANGO RED a także VCORE NEW PRO. Rakiety EZONE wyróżnia duży komfort grania oraz moc uderzeń. Kolekcja VCORE pozwoli na większą kontrolę gry, odczuwanie wszystkich ruchów i ma perfekcyjną rotację. Rakiety z dwóch kolekcji, jak i inny asortyment taki jak profesjonalne rakiety do tenisa można kupować w sklepie krajowego dystrybutora w atrakcyjnej kwocie.

Jeżeli ktoś ma już własną preferowaną rakietę Yonex i planuje zakupić ten sam model, może sobie na to pozwolić. Jeżeli natomiast ktoś rakietę tej firmy nabywa pierwszy raz i zapozna się z opisami, będzie wiedzieć, na co się zdecydować. Cechy rakiety mogą też omawiać z kupującym pracownicy sklepu. Każda rakieta opisana jest pod kątem tego, czy mogą z niej skorzystać średniozaawansowani, czy wykwalifikowani zawodnicy. Opisane są użyte w nich techniki oraz można przeczytać, jacy rozpoznawalni sportowcy posługują się nimi standardowo.

Yonex to firma rozpoznawalna również z rakiet do badmintona. Gracze kupujący rakiety tego wytwórcy mogą być pewni, że zmaksymalizują własne umiejętności na korcie. Wszystkie rakiety napinane są z optymalną siłą. Oferowane serie rakiet do badmintona to: Astrox, Nanoflare, Duora, Voltric, Arcsaber, Musce Power a także Basic. Do każdej z nich dołączona jest instrukcja dotycząca sposobu przeplatania naciągu. Materiały wykonania rakiet są mocne i z tego powodu konsumenci mają wgląd do wytrzymałych modeli.

W sklepie asortyment jest obszerny i rozdzielony na działy takie jak: rakiety do tenisa, obuwie do tenisa, naciągi tenis, akcesoria, rakiety do badmintona, obuwie do badmintona, lotki i naciągi badminton. W oddzielnych kategoriach udostępniono bestsellery i nowości. Nie ma znaczenia, czy ktoś gra w tenisa albo w badmintona amatorsko, albo zawodowo. Zawsze odnajdzie gadżety dobrane do zdolności i stylu gry.