Turystyka

System XTRACK: wszechstronne zarządzanie gospodarką paliwową

System umożliwiający całkowicie kontrolować to, co dzieje się z paliwem, a więc XTrack jest dobierany przez osoby, którym zależy na tym, aby posiadać dostęp jedynie do optymalnych rozwiązań.

Zarządcy floty doceniają szczególnie to, że regularnie mogą sprawdzać poziomy paliwa. Umożliwiona jest też identyfikacja tankującego. Pozwala na to 2stopniowy system autoryzacji na poziomie: kierowca/pojazd lub kierownikpracownik. Można bowiem przez terminal paliwowy XTrack łatwo sprawdzić, kto tankuje paliwo i w jakim samochodzie. Z uwagi na to, że logowanie odbywa się za pomocą karty można zebrać wszystkie dane, jakie przegląda się w systemie online.

Jeśli dotychczas nie skorzystano z takich rozwiązań, to z pewnością doceni się to, że można uzyskać szczegółową wiedzę co do wykorzystania paliwa w firmie przez każdego z pracowników. Zaprezentowany terminal XTrack po podłączeniu do Internetu wysyła wszystkie dane, jakie zarejestruje. To natomiast pozwoli stworzyć raporty umożliwiające sprawne rozliczenia oraz kontrolowanie obiegu paliwa.

Każdy raport może zostać stworzony na podstawie indywidualnych opcji. Zmiany mogą dotyczyć na przykład zamieszczenia logo firmy lub dodawania innych kolumn. Będac zdecydowanym na dystrybutor paliwa XTrack można także zbierać informacje a także powiadomienia związane z tym, jaki jest poziom paliwa. Terminal zbierze albowiem dane z czujnika paliwa oraz wysyła je. Można sprawdzać ile jest paliwa, czy oleju napędowego i dobrze zaplanować dalsze dostawy.

Rozwiązania jak na przykład Titan Access da się dowolnie zmieniać. Dokładne wiadomości w temacie działania całości można uzyskać od specjalistów. Pozostałe wyroby, jakie są do dyspozycji zleceniodawców to: kamery do zbiorników, zbiorniki na paliwo, olej napędowy i AdBlue, tankmonitor, Kingspan Sensor System, Cabinmonitor oraz Binmonitor. Ustalenia co do tego, na co się zdecydować są spersonalizowane.