Turystyka

Sprzęt i gadżety do nurkowania od firmy TUSA

Główne komplety do nurkowania, dostępne w punkcie sprzedaży TUSA mogą dla siebie dobierać równocześnie wykwalifikowani nurkowie, jak i osoby które zaczynają swoją przygodę. Każdy z takich kompletów jest zaprezentowany, wobec czego nikt nie powinien mieć trudności z wytypowaniem tego, czego wymaga. Każdy z tych zestawów gwarantuje pełne pole widzenia pod wodą. Wszystkie modele projektowane są zgodnie z bieżącymi trendami. Znajdą się w nich takie innowacyjne rozwiązania jak: stuprocentowo krystaliczny silikon, hartowane szkło Clear Vu a także zawór zapobiegający przedostaniu się do maski wody w czasie zanurzeń. Wyjątkowo użyteczny jest też zawór oczyszczający.

Wykazujący właściwości hipoalergiczne silikon z jakiego jest zrobiona maska nie wywołuje podrażnień na skórze. Silikon jest również materiałem miękkim i nadającym się do elastycznego ułożenia, wobec czego dostosuje maskę do twarzy. Widok z niej jest imponujący, gdyż to 168 stopni panoramicznego obrazu. Pasek można wyregulować w dowolny sposób. Boczne szyby w maskach TUSA zaprojektowane są w ten sposób, aby zredukować martwe pole. Soczewki w masce zapewniają idealną widoczność oraz to, że wszystko będzie widać w naturalnych barwach. Fajka oraz ustnik w zestawach również wykonane są z silikonu. Element taki wykonany jest na podstawie technologii HyperDry Elite Dry Top.

Technologia ta odpowiada za zachowanie suchości nawet w czasie maksymalnego zanurzenia. Pływak zamieszczony w zaworze od razu go zamknie i w efekcie woda nie przedostaje się do zewnątrz. Wykonany anatomicznie ustnik zapewnia wysoki komfort użytkowania. Płetwy mają specjalną komorę na stopy, wykonaną z miękkich materiałów. Rozbudowana technologia multi – flex daje pewność idealnego dopasowania. Wygodne kalosze z paskiem silikonowym są zapewnieniem udanego zanurkowania. Całość jest wykonana tak, żeby podczas podróży zajmowała jak najmniej miejsca. Komplety TUSA szczególnie zaś znane są z tego, że są bardzo wydajne w trakcie nurkowania.

Opracowany przez firmę system Hybrid Blade System wpływa korzystnie na napęd, wydajność oraz przeniesienie mocy. W sklepie można również zaopatrzyć się w zestaw maska fajka, by mieć wszystkie gadżety.