Inne

Kompleksowa diagnoza kardiologów w Sports Medic

{Oferta z zakresu kardiologii proponowana w placówce medycznej Sports Medic to usługi wyspecjalizowane. Kardiologia Wrocław to leczenie schorzeń i wad w zakresie układu krążeniowego i serca. Kardiolog najpierw zleca odpowiednie badania, a potem wprowadza proces leczenia. Doświadczeni specjaliści do chorych podchodzą indywidualnie, co oddziałuje na otrzymanie doskonałych efektów.

Zabiegi oferowane w placówce dotyczą kardiologii interwencyjnej. Opiera się ona na wykorzystaniu cewnika naczyniowego i kardiologii nieinwazyjnej. W drugim wypadku chodzi o diagnostykę i leczenie schorzeń układu krążenia oraz serca, bez konieczności fizycznej ingerencji w organizm. Wszechstronna opieka lekarska zawiera: diagnozy kardiologiczne, próby wysiłkowe EKG, badanie EKG Holter, badanie holter ciśnieniowy, USG serca, USG doppler, próby wysiłkowe, holtery ciśnieniowe, holtery EKG.

Kardiolodzy ze Sports Medic to doświadczeni oraz ciągle rozwijający kompetencje eksperci, posiadający wprawę w leczeniu dzieci, dorosłych a także sportowców. Do specjalistów należy się zgłosić, gdy czuje się: ból albo ucisk w klatce piersiowej, arytmię serca, duszności, czy omdlenia i poczucie osłabienia. W ośrodku można korzystać tak samo z konsultacji, jak i z wysokospecjalistycznych procedur terapeutycznych: koronarografii, zabiegów przezskórnej angioplastyki wieńcowej, wszczepienia rozrusznika i kardiowertera – defibrylatora, inwazyjnych badań elektrofizjologicznych, przezskórnej ablacji albo operacji kardiochirurgicznej.

Zastosowanie nowoczesnego sprzętu, duża wiedza i kompetencje personelu lekarskiego zachęcają do leczenia się w tym miejscu. Szczególnie