Turystyka

Apartament Mechelinki – kameralna lokalizacja w uroczej miejscowości w okolicach Trójmiasta

Apartament Mechelinki to spokojna lokalizacja w urokliwej miejscowości w okolicach Trójmiasta. Firma MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ działająca pod adresem: ulica Regatowa 10B/2, 81-198 Mechelinki, NIP 9580902875, REGON 192626957 to firma zarządzająca tym mieszkaniem. Z jej przedstawicielami można skontaktować się pod numerami telefonów: 601 991 980, 601991980 i +48601991980. W apartamencie można idealnie spędzać wolne chwile lub delegację.

Najważniejsze atuty, motywujące do tego, aby rezerwować tutaj miejsca to: nowoczesność, komfort, pełne wyposażenie, pierwszorzędna lokalizacja, opcja wynajmowania o każdej porze roku a także atrakcyjna cena.

Takie plusy sprawiają, że możliwość zakwaterowania jest atrakcyjna. Przestronne mieszkanie pomieści 8 osób. Metraż mieszkania to sto osiem metrów kwadratowych. Sporym atutem jest taras. Jego powierzchnia wynosi pięćdziesiąt sześć metrów kwadratowych. W mieszkaniu jest udostępnione bezpłatne łącze internetowe, na co dużo przyjezdnych zwróci uwagę. Sprawnie działająca klimatyzacja wzmacnia wygodę. Kuchnia jest dobrze wyposażona, co pozwala swobodnie gotować oraz czuć się jak we własnym mieszkaniu.

Doskonałe wrażenie wywołuje w dodatku nowoczesna łazienka. Pobyt kosztuje 800 złotych za dobę, co jest atrakcyjne cenowo, uwzględniając standard mieszkania. Goście apartamentu Mechelinki mają do dyspozycji miejsce na samochód, w bezpiecznym garażu zamkniętym na pilota.

Można też skorzystać ze schowka na rowery. Znaczy to, że mieszkając w apartamencie Mechelinki można spędzić wolne chwile bezpośrednio w ten sposób jak zamierzano i nie czuć się skrępowanym. Nie we wszystkich hotelach i domach wypoczynkowych jest to zagwarantowane. Mieszkanie można zarezerwować w prosty sposób, za pomocą systemu rezerwacyjnego na witrynie.

Kontakt z właścicielami także można nawiązać szybko. Apartament z 3 sypialniami przeznaczony jest osobom, którym spokojna atmosfera nie pozostaje czymś obojętnym. I to zyskają.